Jedinečná svadba si vyžaduje jedinečné miesto.

Naše služby Vám radi zabezpečíme v akomkoľvek Vami vybranom svadobnom priestore. Máme skúsenosti aj s realizáciou svadieb  v exteriéri v svadobných stanoch,  parkoch alebo na záhrade.

V prípade záujmu odporúčame výber z našich svadobných priestorov.

kursik (12 of 119).JPG

Kursalon je novo-zrekonštruovaný historický svadobný priestor v parku v Trenčianskych Tepliciach. Na Vašu svadbu je k dispozícii svadobný salónik, koncertná sála, reštaurácia a terasa.

Spicywedding_Event house_daniela a filip

Dizajnový svadobný priestor v nadčasovom industriálnom štýle s kapacitou od 60 do 300 hostí. K dispozícii je vonkajšia terasa vhodná na obrad alebo ako letný tanečný parket.

HK0078.jpg

Svadobný priestor v srdci hôr vo Vršateckom Podhradí Vás naozaj očarí. Okrem svadobnej sály a vonkajšej terasy je svadobčanom k dispozícii aj pohodlné ubytovanie.

N0010.jpg

Zažite výnimočné svadobné okamihy vo vidieckom penzióne Nad Stajňou (Nozdrkovce). Váš svadobný deň si užijete v tichom prostredí a v absolútnom súkromí areálu.

EXTREME PARK

Vychutnajte si svadbu v príjemnou prostredí modernej dizajnovej reštaurácie pri Vodnom diele Žilina. Vonkajší bar, letná terasa a detský kútik si užijú všetci Vaši hostia.

3_hostina_003.jpg

Máte svoj obľúbený park, záhradu alebo lúku? Aj tu všade Vám pripravíme svadobný deň ako z rozprávky. Pre ešte krajší zážitok Vám zabezpečíme svadobný stan kamkoľvek si želáte.

ADRESA

SPICYWEDDING
T.G. Masaryka 34
914 51 Trenčianske Teplice

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

SPICYBROWN s.r.o.
17. Novembra 32
914 51 Trenčianske Teplice

IČO: 52201457
IČ DPH: SK2120998759

  • facebook
  • instagram
spicywedding_nove_.png