Ak túžite byť iní...

Klasická svadba je krásna. Ak však cítite, že sa chcete niečím odlíšiť, skúste nám to zveriť do rúk.

Chceme vás spoznať a spoločne prísť na to, čo vás najviac vystihuje. Kreativita a nápady nám nechýbajú. Inšpirujte sa niektorými z našich návrhov.

 

Naša ponuka tematických svadieb:

Romantická svadba

Chcete sa cítiť ako princezná z rozprávky, alebo ako hlavná hrdinka z romantického filmu? Radi vám zorganizujeme svadbu presne podľa vašej predstavy. V krásnych šatách sa nechajte doviesť na koči s koňmi za svojím princom.

Tradičná slovenská svadba

Radi si spolu s vami pripomenieme, koľko tradícií a krásnych zvykov naše Slovensko ponúka. Kroj namiesto svadobných šiat, folklórny súbor a starejší namiesto DJ, slivovica namiesto sektu, spolu s tradičnou odobierkou a polnočným odčepčením vytvoria svadbu, na ktorú budete dlho spomínať.

Swingová svadba

Vráťte sa v čase o niekoľko desaťročí dozadu a vychutnajte si vy aj vaši hostia atmosféru tejto príťažlivej doby. Tieto časy ponúkajú viac ako len skvelú hudbu - krajkové šaty, gorále, swingové čelenky, motýliky, cigary, elegancia a šarm. Swing vie priniesť do vášho svadobného dňa čaro, na ktoré sa nezabúda.

Vintage svadba

Príroda, staré knihy, čipkované svadobné šaty, farebná kravata, či účesy, aké nosili naše babičky. Veľa krásnych maličkostí, veľa vecí ktoré vám niečo pripomínajú a niečo znamenajú. Aj takto sa dá opísať Vintage svadba. Táto téma je jednou z našich obľúbených.

Zimná rozprávka

Snehové vločky, zasnežené kopce a sane ťahané koňmi sú krásnym doplnkom svadby v zime. Vdýchnite vašej svadbe tajomnú atmosféru tohto kúzelného obdobia. Svadba v zime môže byť rovnako krásna a emotívna ako v ktoromkoľvek inom čase. Oblečte si biely kožúšok a užite si deň ako z rozprávky o Popoluške.