Očarujúce miesta pre nezabudnuteľné chvíle...

Správne vybrané miesto je prvým zo série dôležitých rozhodnutí. Ponúkneme vám tie najatraktívnejšie miesta. Svadby na neobvyklých miestach sú pre nás výzvou, vymyslieť a zabezpečiť váš veľký deň je pre nás radosť.

Budeme sa riadiť vašimi predstavami a našimi skúsenosťami.

 

VYBRALI SME PRE VÁS TIETO MIESTA:

Trenčianske Teplice

Kursalon

Trenčianske Teplice

Historická budova v anglickom parku kúpeľného mesta je priam stvorená na organizovanie svadieb. Nechajte sa uniesť atmosférou tohto výnimočného miesta a oslávte svoje Áno v priestore s nádychom histórie, obklopení čarovnou prírodou. Kursalon je variabilný priestor s kapacitami až do 250 ľudí.

www.kursalonteplice.sk

Trenčín

Trenčiansky Hrad

Trenčín

Ak sa chcete počas svadby cítiť ako princezná, Trenčiansky hrad je pre vás tou ideálnou voľbou. Hradné múry a prostredie dýchajúce históriou vytvárajú čaro rozprávky. Trenčiansky hrad je magické miesto so širokými možnosťami využitia. Zapíšte váš príbeh lásky do histórie hradu, ktorý je dominantou celého Považia.

www.muzeumtn.sk

ŽILINA

EVENTHOUSE

ŽILINA

Bývalé výrobné a montážne priestory sa premenili na jedinečnú multifunkčnú designovú halu. Event House je ideálnym miestom pre všetky moderné nevesty, ktorú túžia po svadbe v industriálnom štýle.

www.eventhouse.sk

Trenčín - Nozdrkovce

Nad stajňou

Trenčín - Nozdrkovce

Svadba vo vidieckom štýle patrí medzi aktuálne svadobné trendy. Jedinečné prostredie obklopené rozprávkovou zeleňou ponúka možnosť prežiť svadobný deň plný krásnych romantických detailov. V priestoroch jazdeckého areálu v Nozdrkovciach môžete pohodlne hostiť 70 svadobčanov, ktorým je k dispozícii terasa pre vonkajší raut.

www.facebook.com/Nad-staj%C5%88ou-1198067743576431

Piešťany

Elektrárňa

Piešťany

Hľadáte miesto pre štýlovú svadbu? Elektrárňa Piešťany je zrekonštruovaná priemyselná pamiatka zo začiatku 20. storočia. Bývalá obecná elektráreň, zapísaná na zozname národných kultúrnych pamiatok je miestom pre modernú a nadčasovú svadbu. Zaujímavé architektonické riešenie s priemyselnými prvkami ponúka kulisu originálnym svadobným fotografiám.

www.elektrarnapiestany.sk

Častá

Červený kameň

Častá

Hrad Červený kameň sa nachádza v Malých Karpatoch neďaleko Modry nad obcou Častá. Rod Pálffyovcov premenil strohú pevnosť na renesančno-barokové sídlo s nádhernou vnútornou výzdobou. V hradnom areáli sa nachádza všetko pre vašu dokonalú svadbu na hrade. Je tu hradná vinotéka, reštaurácia a aj kaviareň. V jeho okolí je romantický francúzsky park.

www.hradcervenykamen.sk

Miesto podľa požiadavky klienta

Exteriérové stany

Miesto podľa požiadavky klienta

Vaša predstava dokonalej svadby sa neodohráva ani v jednom z ponúkaných priestorov? Máme pre vás riešenie. Čo tak skúsiť postaviť stan na mieste, ktoré si sami zvolíte? Svadobný stan je ideálnou možnosťou na usporiadanie svadby na akomkoľvek mieste bez obmedzení kapacity. Svadobný stan má mnoho prevedení – vyberte si také, ktoré vám aj vašim hosťom vyrazí dych.

Tomášov

Art Hotel Kaštieľ

Tomášov

Kaštieľ Tomášov umiestnený v prostredí anglického parku je dokonalou lokalitou pre váš svadobný deň. Miesto pre obrad si môžete zvoliť v historickej krištáľovej kaplnke Anjelov strážnych alebo v brezovom altánku. Priestory kaštieľa ako aj okolitá príroda sú tou najkrajšou kulisou pre každý okamih vašej romantickej svadby.

www.hotelkastiel.sk